facebooktwitterinstagramyoutubeblog

  
 
   
<< RUH ATÖLYESİ / Bioenerji ve Taşlarla Şifa
Bioenerji; bedenimizdeki elektrik akımını düzenleyen bir enerji sistemidir. Belli travmalar ve hastalıklar,beslenme düzensizliği, psikolojik ve  fizyolojik sıkıntılar nedeniyle bedenimizdeki  doğal akış bozulur. Bu durum hayatımızda çeşitli sağlık sorunları olarak baş göstermektedir. Bioenerji sistemi bu akış düzenini dengeleyerek tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Enerji şifacısı; bu akışı bir sistem çerçevesinde insan sağlığı için tekrar aktive eder.  Aslında bedenimizde zaten var olan manyetik alandaki akım ve akış bozukluklarının tekrar ana meridyenlerde ilk doğduğu zamanki akış sistemine dönmesine yardımcı olur.  Bio enerji zihin ve ruhun şifalanmasında yeni frekanslarla  uyumlanmayı sağlayan çoğu zaman yaşam değiştiren bir tekniktir. 
 
 Taşların kullanımı ise bioenerji seansından sonra vücuttaki eksik olan minerallerin taş kimyası kullanılarak tekrar cilt teması yoluyla bedene iade edilmesi şeklindedir . Taş dizilimleri kişinin ihtiyaçları ve hastalığı kapsamında kişiye özel olarak hazırlanır ve kullanım sonrasında taşlarda renk değişimleri ,küçülme şekil değişikleri taşlar içerisindeki minerallerin  bedene aktarımından kaynaklanır.
 
Bütüncül enerji uygulamasında bioenerji seansıyla bedendeki aksiotanal hatların tekrar aktiflenmesiyle enerji dengesi bedende hastalığa sahip olan blokajların kaldırılmasına, ve bunun sonucunda bedensel enerjinin bütünlüğe ulaşmasına sonrasında da eksik olan ve hastalığa sebep olan minerallerin taslardan tekrar bedene sağlanmasına yardımcı olmaktadır.
 
Taş terapi ve bioenerji uygulamalarıyla sağaltılan durumlar; bağışıklık sistemi rahatsızlıkları, depresyon, kireçlenme, denge bozuklukları , nörolojik rahatsızlıklar, akut ağrılar,sindirim sistemi bozuklukları, cinsel bozukluklar, tiroid düzensizlikleri,sırt boyun ve bel ağrıları,migren ve baş ağrıları, solunum sistemi rahatsızlıkları gibi daha birçok hastalığı şifalandırmaktadır.

Cumhuriyet Blv. Bais Apt. No:180 K:5 D:6 Alsancak / İzmir | Tel :  0232 463 64 66 / 0533 020 09 51  | info@esradereobali.com.tr

pitikare web tasarım