facebooktwitterinstagramyoutubeblog

  
 
   
<< RUH ATÖLYESİ / Prana Terapi

Prana kavramı çok bilimseldir. Prana kelimesi Pra ve Na hecelerinden oluşmaktadır. Pra 'devamlı', Na ise 'hareket' demektir. Böylece Prana kelimesi 'devamlı hareket' anlamına gelmektedir. Bu devamlı hareket insan için anne rahiminde gebelik anından başlamaktadır. Prana devamlı harekette olan bir güçtür. Prana yaşam güçüdür, Pranayama ise bu güçün bedende artmasını ve depolanmasını sağlayan tekniktir.

Reiki teknikleri kullanılarak uygulanır. Bir çeşit enerji akıındaki tıkanıklığın giderilmesi için özellikle motivasyon eksikliği, depresyon teradvisinde ve tramva sonrası stres bozukluklarında sıklıkla kullanıyor olsada genel yorgunluk hallerinin ortadan kaldırılması ve neşe enerji artışı sık gözlenen etkileri arasındadır.Prana kanalı olarak bilinen ve chackralar yoluyla evrene acilan hatların zaman içinde yaşadığımız durumlar ve tramvalar sonrası dizensiz çalışmaları nedeniyle yaşamdan soüuma ve yanlızlık hissi yaratmaktadır. Prana terapi danışana temas gerektirmeyen konuşma içermeyen enerşü temizliği ile şifalandırma yöntemidir.

Cumhuriyet Blv. Bais Apt. No:180 K:5 D:6 Alsancak / İzmir | Tel :  0232 463 64 66 / 0533 020 09 51  | info@esradereobali.com.tr

pitikare web tasarım