facebooktwitterinstagramyoutubeblog

  
 
   
<< REGRESYON ATÖLYESİ / Regresyon Terapisi Nedir?

Regresyon Terapı Nedir ?

Regresyon terapi ;şifa, huzur ve başarı aracıdır. Bilimsel bir yöntemdir. Ancak yine de bilinçdışının farklı boyutlarıyla çalışıldığından uzman ve deneyimli kişilerce yapılması gerekir. Çünkü biz terapiyi insanları uyutmak için değil aksine kendi gerçekliğine uyandırmak için kullanırız. Regresyon terapi öze dönüştür. İçsel ve öz kaynaklarımızda saklı olan definenizi keşfetmeniz ve gerçek potansiyelinize ulaşmanızın bir yoludur.

Regresyon çalışmaları ; depresyon ,fobi,takıntılı düşünceler, nedeni tıbbi olarak bulunamayan ave çözülememiş ağrı ve rahatsızlıklar, travmalar, öfke nöbetleri , bağımlılıklar, kişilik bozuklukları , hayatınızdaki kısır döngü haline dönüşen olayları çözebildiği gibi aynı zamanda davetsiz enerjiler ve bu dünyaya aşit hissedememe yabancılaşmaları da çözümleyebilmektedir.

Ruh eski yaşam anılarını unutmamakta ve beden hafızasında depolamaktadır.Regresyon çalışmaları ile şimdiki hayatınızda yaşanan travma izlerini temizlemekle birlikte geçmiş yaşamda tammalanmayan karmalarınızın şimdiki hayata olan izdüşümleri ile de çalışılmaktadır.çünkü ruhunuz belli hayat derslerini öğrenebilmek adına tekrar tekrar bedenlenerek doğmaktadır.

Migren ;diz travmaları; eklem ağrıları bize geçmiş hayatlarda yaşanan travmaları anlatıyor olabilir; hatta doğum lekeleri ve benler bile birer geçmiş yaşam izleridir.şu anda mutlu ,huzurlu, bolluk bereket içinde bir hayat yaşamanıza hiçbir engel yoktur. Eğer ki siz kendinizi geçmiş yaşamlarda belli konulara yasaklamadıysanız .çünkü bilinçaltınız sizi hayatta kalmak için korumaya çalışır ancak bu dataların tutulduğu bilinçaltının bir mantık süzgeci yoktur ve değişen hayat koşullarına uyarlanamaz. Beyninizin ve davranışlarınızın yuzde doksanyedisini bilinçdışınız yönetirken ; hangi seçimi özgür ce kendinizin yaptığınızı idda edebilirsiniz ki ?

Regresyon çaluışmaları ; bilinçli farkındalık seviyesinin hemen altında trans halinde çalışır ve seans bitiminde biliçli zihinde her şey hatırlamnır . seansın kalıcılığını seans sırasında uygulanan beden terapi yöntemleriyle blokajlar bedeninşizden ruhsal boyuttan ve zihinden otemizlenmek suretiyle …ruh –beden –zihin üçlüsü ile aynı anda dengeli olarak travma ve blokaj izleri dönüştürüldüğünden etkileri kalıcı ve hızlıdır.

 

PEKİ NEDİR REGRESYON TERAPİSTLİĞİ?

Hayatınızda sürekli tekrar eden ve sizin hayat kalitenizi bozan bir durum olduğunda bu olumsuzluğun kaynağına tekniklerle ulaşılır. Bilinçaltı kodu, sorgulama keşif, beden tarpi, yeniden yapılandırma, boşalım gibi basamaklar ve teknik çalışmalarla seans yürütülür.

Sebebi bulunamayan ağrılar, sebepsiz korku ve kontrölsüz öfke, sebepsiz duygu durum bozulmaları hayatınızdaki aynı şekilde sonlanan kısır döngü (para, iş, aşk..)

*Güzel olan birkaç seansta hemen sonuç alınması

*Her konu başlığı üzerinden yapılması

*Kişinin tamamen kendi bakış açısını bir saat içinde bile uyanıklık sağlamasıyla başlamış olması

*Her konu hakkında ilk çözülme ben nerede yanlış yapıyoruma cevap bulabiliyor olması

*Ne geçmiş hayata, ne reenkarnasyona ne şifacılığa inanıp inanmak zorunda olunmaması

*BU TAMAMMEN BİR TERAPİ TEKNİĞİDİR.

Çalışma sırasında bilinci açıktır. Terapisiyle karşılıklı konuşması vardır.

İnsan kendini tanımamaktadır.

Montaigne’nin bir lafı vardır :‘’Kendimizle aramızdaki fark başkasıyla aramızdaki fark kadar büyüktür.’’

BEN KİMİM’İN CEVABI İÇİN İNSAN KENDİSİYLE TANIŞMALI!

Cumhuriyet Blv. Bais Apt. No:180 K:5 D:6 Alsancak / İzmir | Tel :  0232 463 64 66 / 0533 020 09 51  | info@esradereobali.com.tr

pitikare web tasarım