facebooktwitterinstagramyoutubeblog

  
 
   
<< REGRESYON ATÖLYESİ / Geçmiş Hayat Regresyonu

En çok karşılaşılan “kurban psikolojisi”; bir başka deyişle suçluluk yada başkalarına acımaktır. Bilinçaltınızda vicdan azabı ve suçluluk hisleri varsa, birisinin size kendini aciz gibi göstermesi, sizi adeta bir emir kuluna çevirebilir. Kurban psikolojisindeki insanlar oynayanlar etraflarındaki insanların enerjilerinden beslenir. Her cümlelerinin altında bir “ah zavallı ben” duygusu vardır. “Ben yapamıyorum, beceremiyorum” diyerek sorumluluktan kurtulur. Kişi kendisini değersiz, önemsiz, yetersiz veya bir hiç olarak görüyor, başkalarını memnun etme ihtiyacı daima kendi ihtiyaçlarından önce geliyorsa, bedenine sağlıksız beslenerek, hareket ettirmeyerek zarar veriyor, sağlığını (varlığını) önemsemiyor, sıkça hastalanıyorsa, obezite, hızlı kilo verme/ alma gibi yeme bozuklukları yaşıyorsa “BAĞIMLILIK PSİKOLOJİSİ” seansları uygulamak mümkündür. Alkol, reçeteli ilaçların ya da yasadışı, uyuşturucu / uyarıcı maddelerin bağımlısı ise, kendisini acımasızca yargılıyor, suçluluk ve utanç içinde kendisini ve başkalarını affedemiyorsa, kişi bağımlılık modunun etkisindedir.

Bazılarımız asi bazılarımız mükemmeliyetçi bazılarımız ebeveyn rollerını okadar abartmısızdır ki içimizdeki denge allak bullak olmuştur. İşte tüm bunlar regresyon seansının ana konularını oluşturmaktadır.Bireylerin özbenlıklerını fark etmelerine, özgüven duygusu geliştirmelerine, hayatla barışık bireyler olmaları yolunda ilerlemeleri için çok özel uygulamalar içermektedir. Regresyon geçmiş yaşamlarınızından ruhunuzun tamamlayamadığı ödevlerin şimdiki hayatınızda oluşturduğu gölgelerden arındırır. Işıklı bir yolda sağlıklı ve enerjik bir hayata kavuşturur.

Cumhuriyet Blv. Bais Apt. No:180 K:5 D:6 Alsancak / İzmir | Tel :  0232 463 64 66 / 0533 020 09 51  | info@esradereobali.com.tr

pitikare web tasarım