facebooktwitterinstagramyoutubeblog

  
 
   

Eft’nin herhangi bir yan etkisi yoktur, tamamen güvenli bir yöntemdir.Orjinal ismi "Emotional Freedom Techniques". Duygusal özgürleşme teknikleri anlamına gelmektedir. Tüm fiziksel, zihinsel, ruhsal sorunların, hastalıkların altında, enerji sistemimizdeki tıkanıklıklar yatar.Hızlı ve etkili bir tekniktir. Uygulamaların kökeninde, binlerce yıldır kullanılan Çin tıbbında kullanılan belli noktalara uygulanan tekniklerden oluşmaktadır. Yaşadığımız her durumdaki duygsal yük enerji bedenimizde ve beden hafızamızda belli etkiler yapar zaman içerisinde bu durum enerji akışında tıkanıklığa neden olarak olumsuz duyguların artmasına hatta fobilere neden olur. Bu aksaklık giderildiği anda kişi bunun yarttığı olumsuz duygu durumdan kurtulur.

Eft, birçok bedensel sorunda etkili ve kalıcı şifa sağlar. Sizi rahatsız eden ve sisteminizi yavaşlatan duygulardan arındıkça daha sağlıklı ve mutlu olursunuz, üretkenliğiniz artar.

Cumhuriyet Blv. Bais Apt. No:180 K:5 D:6 Alsancak / İzmir | Tel :  0232 463 64 66 / 0533 020 09 51  | info@esradereobali.com.tr

pitikare web tasarım